Jak kupować

Procedura zakupu puzzli jest bardzo prosta.

 

Zamówienie krok po kroku

 

1. Wybierz rodzaj puzzli, który Cię interesuje. Zwróć uwagę na liczbę elementów oraz na ich rozmiar. 

 

2. Użyj przycisku "Wybierz zdjęcie" aby wskazać zdjęcie z dysku Twojego komputera. Dopuszczalny format to .jpg. Zwróć uwagę na to, aby wybierać pliki dużych rozmiarów, idealne do tego celu są zdjęcia pochodzące wprost z aparatów fotograficznych o matrycach większych niż 4 megapiksele. Jeżeli chcesz wykonać plik samodzielnie postaraj się aby był w jakości co najmniej 300dpi.

 

3. Po wybraniu zdjęcia zobaczysz je na ekranie, poniżej podpowiemy Ci czy jakość pliku jest wystarczająca do wykonania puzzli w doskonałej jakości.

 

4. Podaj adres dostawy

 

5. Zaakceptuj zamówienie. Na ekranie zobaczysz wszystkie szczegóły dotyczące sposobu płatności oraz dostawy oraz bieżący status zamówienia. Na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zawierające wszystkie ważne informacje.

 

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie zamówienie przechodzi do fazy realizacji. Produkcja naszych puzzli trwa około dwóch tygodni. Gdy wszystko jest gotowe, wysyłamy do Ciebie towar, o czym informujemy stosownym mailem.

Realizacja zamówienia:

 

Aby zrealizować zamówienie w naszym sklepie, przejdź przez kolejne kroki składania zamówienia opisane w rozdziale Jak Kupować.

Po złożeniu zamówienia, jest ono przez nas sprawdzane i po stosownej weryfikacji, otrzymasz maila z informacją o jego przyjęciu. Produkcja puzzli rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty za zamówienie na naszym koncie, lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu drogą mailową na adres biuro@fotopuzzle.trefl.com. Po spełnieniu powyższych warunków, zamówienie przechodzi do etapu produkcji, który trwa około dwóch tygodni. Gdy wszystko jest już gotowe, pakujemy paczkę i wysyłamy ją do Ciebie, o czym informujemy kolejnym e-mailem.

 

Anulowanie zamówienia:


Niedokonanie zapłaty na wskazany numer rachunku bankowego Sprzedającego w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, skutkować będzie anulowaniem złożonego zamówienia.Kłopot z zamówieniem? Skontaktuj się z nami:


e-mail: biuro@fotopuzzle.trefl.com

tel. 502 058 158


Chętnie pomożemy!