Fotopuzzle

Szanowni Państwo,

zapewne macie Państwo wiele ulubionych zdjęć, z których  część jest właśnie tymi, z  jakimi łączy się wiele szczególnie miłych wspomnień i pozytywnych emocji. 

Chcielibyście Państwo nadać takim zdjęciom postać fotopuzzli i w ten sposób te wspomnienia utrwalić, a emocje spotęgować i wydłużyć poprzez ich układanie?! 

 A może chcielibyście Państwo komuś zrobić przyjemność i obdarować go takim prezentem?! 

 

Sugerujemy, aby nie kupować kolejnej, standardowej rzeczy, lecz aby wykreować  coś bardzo osobistego, coś, co na pewno wywoła uśmiech i dobre emocje, sprawi dużą radość,  coś, co rozwija, buduje poczucie własnej wartości, coś z Tobą, coś od Ciebie – zamów właśnie teraz i podaruj

 

FOTOPUZZLE!

 

Złożenie zamówienia poprzez nasz sklep internetowy jest  łatwe – jej prosta procedura poprowadzi Państw krok po kroku.

Przesłane do nas zdjęcie jest sprawdzane przez system pod kątem parametrów technicznych, a jeżeli nie jesteście Państwo pewni jego jakości, prosimy je najpierw przesłać jako załącznik do maila. Sprawdzimy je i przekażemy Państwu stosowną informację zwrotną. A potem zajmiemy się już całą resztą, aż do wysyłki. Bo za swoją misję przyjęliśmy dostarczanie Państwu satysfakcji naszymi fotopuzzlami, w których ukryte są Państwa emocje, radości i wspomnienia.